TUTVUSTUS

Sireli Lillesalong on hubane lillekauplus Paide kesklinnas, asukohaga Väike-Aia 13.
Salongi valikust leiab lõike- ja potililli, õnnitluskaarte, küünlaid, kunsti ja käsitööd. Meistri käe all valmivad kaunid kimbud ja lilleseaded nii rõõmsateks, kui kurbadeks sündmusteks. Armastame kasutada eestimasit looduslikku materjali, mis teeb meie tööd kordumatuks ja eriliseks.
Tavapäratult on huvilistel kohapeal võimalik ise valmistada kimpe ja lilleseadeid, ning tellida lilleseade töötube nii laste sünnipäevadele, kui ka sõpruskondadele, kes tahavad elus midagi uut ja põnevat proovida.
Tellimustööna valmistame  pruudikimpe, rinnanõelu, autokaunistusi, matusekimpe ja -pärgasid ning muid lillebukette ja seadeid nii rõõmsateks kui ka kurbadeks sündmusteks.
Kohapeal saab tutvuda kataloogidega tehtud töödest ning konsulteerida omaala spetsialistiga.

Pruutpaaridele pakume pulmade dekoreerimise täislahendusi inspireerituna eestimaisest loodusest. Lisaks kõikvõimalikele lilleseadetele valmistame kutseid, lauakaarte, sõrmusepatju, lipukesi, salvrätihoidjaid ja muid vajalikke detaile, et pidu oleks täiuslik. Ja et ka pulmapeole saabunud pere pisematel oleks erilisi hetki, mida mäletada, teeme neile erinevaid lilledega toimetamise töötubasid. Suurepärase asukoha tõttu on meil võimalsu kõiki teie soove täita üle Eesti.

Salong on avatud E-R 8.00-16.00 L 9.00-14.00

Galerii tehtud töödega leiad Sireli Lillesalongi FB lehelt. Lisa info küsimiseks kirjuta meile sirelililled@gmail.com

Toredat elamust!

Sireli Lillesalong

 

Translate »